Na druhý pohled

Videa ~ Mísa plná překvapení

Pátý díl - Nespokojenost s tělem

Autor: Zuz

Tak. A je to. Nahráno nové video. (Zase tak nové není, už je nějaký ten týden natočené :))

Tentokráte se věnujeme oné temné straně aneb Tělu.

Video vyšlo nejvíc z aktuální situace - nespokojenosti a měly jsme k tomu opravdu co říct. Jak se nám změnily náhledy na tělo, nároky na tvar i velikost a že je to všechno jen o pocitu.

Celý článek

Čtvrtý díl - Kiksy a záchvaty

Autor: Zuz

S nahráváním se činíme, jak je vidno.

Po minulém křupání ve sněhu jsme zvládly ještě dlouho mluvit a opět jsme zasedly na naše oblíbené, intelektuálně vyhlížející místo. Kočulka nechyběla.

Tentokrát jsme začaly mluvit o věcech, které představují to konkrétní peklo. Záchvaty, špatné jídlo/dobré jídlo, zkraty v hlavě, nutkání. Ty zvrácené chvíle, kdy člověk ku příkladu chce mít záchvat...

Celý článek

Třetí díl - jídlo a jezení (pokračování)

Autor: Kristýna

Byly jsme se o víkendu se Zuzkou projít v jednom moc hezkém ránu. Původní plán "objevit" někde v lese starý rozpadlý bazén (který vím, že existuje) se nevyvedl, ale neúspěchem bych to nenazvala, protože byl sníh, po kterém se dá chodit, aniž by se člověk bořil, ranní sluníčko, jiskřivý zvuk lesa a další příjemnosti například v podobě milého a "videogenického" personálu lesního hotelu, který můžete sledovat v našem dalším videu...:)

Celý článek

O videích

Autor: Zuz

Protože už čekám netrpělivě na nějaké reakce ohledně videí... klepou se mi prsty a chci o tom dopředu napsat.

 

K videím, která natáčíme...

Celý článek

Druhý díl - Jídlo a jezení

Autor: Kristýna

Zde se snažíme povědět něco o našem vztahu k jídlu a k jezení. Jezením máme na mysli spíše samotný akt - chvíle, kdy usedáme k jídlu, kdy u něj pobíháme, kdy ho stíháme a nestíháme a hlavně mluvíme o různých myšlenkách a pocitech, které máme při společném jídle s kýmkoliv. Je rozdíl jíst mezi cizími lidmi, mezi rodinou a nebo s lidmi, co mají podobně pokroucené vnímání jídla.

 

Celý článek

Jít na stránku: 1 | 2 | 3