Na druhý pohled

Videa ~ Mísa plná překvapení

Mimo mísu: O strachu z kritiky

Autor: Zuz

Zdravíčko, děvčata i chlapci, ženy a muži a vůbec všichni... potichu se tetelím v podzimu a trochu překopávám návod na výrobu masek. Budou drobné změy, buďte trpěliví a určitě se ještě tento týden dočkáte.

Komunikace tady v samém nitru blogu a komunikace všech projektových tahounů není zrovna nejlepší. Můžou za to různé vzdálenosti, které nás dělí. Z očí do očí by vše bylo snadnější a rychlejší. Nicméně musíme pracovat s tím, co máme.

Když jsem se koukala na anketu, hladilo mě po duši, kolik rukou už kliklo na jednu z odpovědí. Zároveň jsme anketu stvořili s cílem vědět, co tu chcete. A tak jsem se rozhodla odškrtnout snahu u první položky. Natočila jsem video.

Nedělala jsem žádné úpravy, protože je to video lehce vzdálenější od ostatních. Mluvím sama za sebe a neuslyšíte, jak se Kristýnou konfrontujeme s tím a oním.

Mluvím o PPP ve spojení s veřejným vystupováním. Aneb Jak to vypadá, když rozložená Zuz vleze na podium. Co tomu předchází a co následuje.

 

A kladu teď otevřenou otázku vám - mohlo by veřejné vystupování (v kapele, divadle etc.) napomoci v posunu ke zdraví u lidí s PPP? Mohly by výstupy před lidmi být prostředkem zlepšení sebevědomí, uvědomění si rozdílu mezi posuzováním vzhledu a výkonu/umu/talentu? Máte s tím někdo nějakou zkušenost?

Napište zde nebo na mail. Moc mě to zajímá.

Přidat komentář
|
Zobrazit komentáře
| Nahoru ▲

Žádné komentáře tu ještě nejsou, buď první!

Skrýt komentáře