Na druhý pohled

Rozhovor na radiu Wave a co dál?

Autor: Kristýna

Holky tu psaly o našich aktivitách uplynulých měsíců. Není to vše! :)

Na výstavu našich fotek ve FN Brno totiž navázalo vypuštění rozhovoru s námi do éteru na radiu Wave, které vyvolalo milé ohlasy. Vypadá to, že projekt má smysluplně nakročeno k rozšiřování a posunu.


Pro odkaz na online záznam rozhovoru "Takhle vypadá to tělo" čtěte dál, dál a dál až na konec článku :)

Celý článek

Fotovýstava ve FN Brno

Autor: Jana

Čtvrtého května proběhlo naše první focení za účelem vytvoření fotovýstavy. V červnu pak ještě jednou pro doplnění dalších fotek. 

Tehdy jsme se odhodlávaly, povzbuzovaly, těšily... a představovaly jsme, jak by to mohlo vypadat, až to všechno ve velkém spustíme.

A už to víme!
 

15. října (ve středu) jsme zahájily naši fotovýstavu "Tělo může být nositelem problému, ale nemusí nutně zobrazovat jeho intenzitu"  oficiální vernisáží, která se konala od dvou hodin v brněnské fakultní nemocnici v Bohunicích.

Celý článek

o HaPPPeningu

Autor: Zuz

Přišel čas napsat o říjnových událostech. Všechny jsme potřebovaly chvíli na vypuštění myšlenek jiným směrem, protože přípravy byly dlouhé a náročné a přeci jen… motat se den co den v jednom a tom stejném osobním tématu spotřebuje hodně energie.

Jak jistě víte, máme po Happpeningu, po vernisáži ve FN Brno, po vydání publikace. Tak teď něco málo o průběhu Happpeningu.

Celý článek

Konference Když je třeba prevence

Autor: Monika

13. a 14. října 2014 se v Domažlicích konal 3. ročník mezioborové konference Když je třeba prevence. Jménem sdružení Stop PPP nás pozvala organizátorka akce paní Simona Vrblová Váchalová, čehož si moc vážíme. Jak je zřejmé, s něčím podobným jsme dosud neměly zkušenost a stejně tak nejsme sběhlé v řečnictví a přednášení a co hůř: někde se postavit a přednést o tom, jak jsme měly/máme poruchu příjmu potravy.

Celý článek

Projektové soustředění 2 - intenzivní příprava haPPPeningu

Autor: Monika

O víkendu jsme se my, jádro projektu, konečně v plném počtu sešly v Brně, abychom doladily poslední detaily haPPPeningu a připravily se na další plánované akce – výstavu a konferenci. Musím nás a hlavně holky, které pracovaly o den víc, pochválit, protože jsme odvedly pořádný kus práce a konečně, po dlouhé době fungování projektu, se dobíráme k výstupům, ze kterých máme nesmírnou radost.

Celý článek

Jít na stránku: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10