Na druhý pohled

Proč jsme k sobě tak kruté? (Zkuste malý terapeutický trik)

Autor: Jana

Jak dny plynou, vyvíjí se i můj postoj k ppp. K té mojí hybridní variantě i k ppp obecně. Díky projektu potkávám a poznávám nové holky a tak se mi dostává hodně podnětů k přemýšlení a přehodnocení.

Mám dojem, že slečny (se zástupci mužského pohlaví jsem neměla toliko čest se setkat) s ppp jsou většinou obdařeny vyšší mírou empatie. Nechybí jim ani soucit a pochopení. Jenže bohužel ne k sobě. Když brouzdám na fórech o ppp, pročítám facebookové skupiny sdružující lidi s ppp, dokonce i když čtu naše projektové maily, nacházím v nich naději, pochopení a podporu. Tyto pozitivní vyjádření jsou však téměř výhradně adresovány druhým, nikoli sobě.

Celý článek

(nejen setkání) ve Vánočním čase

Autor: Kristýna

Dnes je Štědrý den. Hm...

U nás doma to vypadá jako ve vetešnictví, do kterého někdo přinesl krabici čerstvě upečených zákusků, jejichž vůně prostupuje všechen ten bordel a krámy...

Jinak je to ale krásné!

Celý článek

Co jsem si „navařila“

Autor: Jana

...tak jsem začala psát tenhle článek. Jestli ho teď čtete, znamená to, že jsem sebrala odvahu a postovala ho na web. Jestli ne, dříme uložený v konceptech mailu (dobře se mi do toho okna píše)...

 

Všimla jsem si, že hrášek plave na hladině, zatímco kukuřice zůstává z neznámého důvodu ležet na dně.
Řikáte si, o čem tu, do háje, mluvim?
O svojí polívce.
Ale vezměme to pěkně popořadě.

Celý článek

Alternativní pohled na PPP

Autor: Kristýna

Neslyšná řeč skrývající se za symptomem – duchovní úhel pohledu 

Autorka: Stephanie Lange
(převzato ze serveru www.podkridly.eu)

„Američané rok co rok utratí pět miliard dolarů za čokoládu. Je docela ironické, že zhruba tutéž částku vynaloží za prostředky na hubnutí.“ (Doreen Virtue[1]) Lidé víc než kdykoli předtím navíc bojují s poruchami příjmu potravy. Anorexie, bulimie a záchvatovité přejídání nabývají obrovských rozměrů.

Celý článek

Dokonalá domácnost

Autor: Zuz

Trocha inspirace z naší domácnosti...

(A teď se pokusím vynechat svoje úvahy o zlepšování/zhoršování problémů ve vlastním bydlení, ať už to pořád probírám ze všech stran)

 

Pokud máte problém s poruchami příjmu potravy a obecně prostě problém se sebepřijetím, u nás se to řeší velice zajímavým způsobem.

Celý článek

Jít na stránku: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9